Oprava místností s plísní a vytvoření toalety

Římskokatolická farnost Velká Polom

Na tento projekt se vybralo:

111 500 Kč

Zaujal vás tento projekt? Upozorněte na něj své přátele!

Sdílet

O projektu

Máme velmi obětavé lidi v naší obci Velká Polom. Ženy každý týden, po několika skupinkách postupně uklízejí kostel. Chybí nám ovšem vodovodní přípojka, bojler anebo alespoň průtokový ohřívač. Ženy musejí i v dnešní moderní době vodu tahat v vědrech z fary anebo od pumpy na hřbitově. Také by bylo dobré zakoupit alespoň chemické WC na hřbitov. Ať senioři nebo jiné osoby to nemají na toaletu daleko. Na faře je v několika místnostech plíseň, je jí třeba odstranit a následně vymalovat místnosti, kde se plíseň vyskytuje. Naše farnost sv. Václava má ve správě historicky jeden nejstarších chrámů ve Slezsku. Velkopolomský kostel je ze 13. stol., patří k nejstarším kostelům nejen našeho regionu, ale i na území dolního Slezska.

Sídlo organizace

Římskokatolická farnost Velká Polom
Osvoboditelů č. 66, Velká Polom, 74764
http://farnostvelkapolom.cz

Líbí se vám tento projekt? Pokud vám nápad dává smysl, řekněte o něm svým přátelům.

Sdílet

Zaujal vás tento projekt?

Upozorněte na něj své přátele!

Účet pro neziskové organizace

ČSOB nabízí neziskovým organizacím účet na míru s mnoha výhodami.