Pojďte do toho s námi!

Pěstouni dětem, s.z.

Náš spolek pomáhá dětem, které jsou v pěstounské péči nebo adoptované. Vytváříme prostředí, kde se mohou mezi sebou potkávat děti i pěstouni či adoptivní rodiče.

Na tento projekt se vybralo:

7 300 Kč

Zaujal vás tento projekt? Upozorněte na něj své přátele!

Sdílet

O projektu

Jsme Spolek pěstouni dětem. Podporujeme pěstounské rodiny a pravidelně pořádáme setkávání dětí a pěstounů, kteří si vzájemně pomáhají a předávají si zkušenosti při výchově svěřených dětí. K tomuto účelu máme k dispozici velmi krásné místo – Meditační zahradu, oázu klidu a pohody v Podbořanech, kde konáme velmi často různé dětské akce, ale zahrada je dětem k dispozici denně. Děláme maximum pro to, aby se naše děti, někdy handicapované zapojily do běžného života. Chybí nám však finance k vybavení prostoru pergolou a dětským hřištěm v této meditační zahradě, a právě díky projektu ČSOB pomáhá regionům jsme blízko ke splnění svého přání. Srdečně děkujeme za pomoc všem dobrým lidem.

Sídlo organizace

Pěstouni dětem, s.z.
Tovární 121, Velké Březno, 40323

Líbí se vám tento projekt? Pokud vám nápad dává smysl, řekněte o něm svým přátelům.

Sdílet

Zaujal vás tento projekt?

Upozorněte na něj své přátele!

Účet pro neziskové organizace

ČSOB nabízí neziskovým organizacím účet na míru s mnoha výhodami.